CYPRYS, 5 ML BIO, CUPRESSUS SEMPERVIRENS, Hiszpania

Nowy produkt

Olejek Cyprysowy - ostry i ciepły zapach, pobudzający. Wpływa korzystnie na układ krążenia i gospodarkę wodno -tłuszczową znajdując zastosowanie w terapii cellulitowej, żylaków, pękających naczyń, drętwienia kończyn.

Więcej szczegółów

41,00 zł brutto

Olejek Cyprysowy - ostry i ciepły zapach, pobudzający. Wpływa korzystnie na układ krążenia i gospodarkę wodno-tłuszczową znajdując zastosowanie w terapii cellulitowej, żylaków, pękających naczyń, drętwienia kończyn. Właściwości przeciwbólowe i antyseptyczne są wykorzystywane  w reumatyzmie i artretyzmie, bólach menstruacyjnych, hemoroidach. Te same właściwości powodują jego stosowanie w stanach zapalnych skóry, egzemach, a także przy nadmiernej potliwości. Olejek  Cyprysowy ma ogólne działanie uspokajające, odprężające i łagodnie nasenne.

Bezpieczeństwo stosowania: Materiały na stronie służą do celów informacyjnych i nie mają na celu zastąpić diagnozy i leczenia przez wykwalifikowanego lekarza. Żadna z treści nie może być kopiowana, przesyłana, publikowana lub rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie, bez pisemnej zgody. 

30 innych produktów w tej samej kategorii: