CZYSTEK, 5 ML BIO, CISTUS LADANIFERUS, Madagaskar

Nowy produkt

Olejek z Czystka - korzenny, ciepły zapach. Jeden z 12 olejków biblijnych.

Więcej szczegółów

118,00 zł brutto

Olejek Czystek - korzenny, ciepły zapach. Jeden z 12 olejków biblijnych. Olejek cechuje bardzo intensywne działanie przeciwzmarszczkowe, regenerujące, ujędrniające i napinające. Jest pomocny w usuwaniu blizn, zmarszczek, intensywnie wspomaga leczenie trądziku, minimalizuje pory. Dzięki wysokiej zawartości polifenoli, olejek wykazuje wiele korzystnych właściwości: przeciwutleniające, które redukują ilość wolnych rodników, opóźniają procesy starzenia organizmu oraz zapobiegają mutacjom komórek, będących przyczyną powstawania nowotworów. Podnoszą także odporność na infekcje bakteryjne i wirusowe, wzmacniając naczynia krwionośne. Polifenole zawarte w czystku poprawiają kondycję skóry przez obniżanie aktywności kolagenazy – enzymu odpowiedzialnego za rozkład kolagenu. Olejek z czystka stosuje się także w leczeniu trudno gojących ran. Dzięki unikalnemu składowi, olejek stymuluje syntezę naturalnie obecnych w skórze lipidów. Pobudza również działanie mitochondriów będących centrum energetycznym komórek, co powoduje szybszą odbudowę i przywrócenia oryginalnej struktury. Dzięki tym właściwościom, olejek cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Najbardziej ceniony jest olejek uzyskiwany metodą destylacji.
Olejek z czystka pomaga na przeziębienia, kaszel, zapalenie stawów, AIDS, wzmacnia system immunologiczny, uspokaja nerwy, pomaga przy bezsenności. Olejek od wieków używany do medytacji. Do pielęgnacji skóry stosować jako dodatek do kremu lub razem z olejem do masażu.

Bezpieczeństwo stosowania: Materiały na stronie służą do celów informacyjnych i nie mają na celu zastąpić diagnozy i leczenia przez wykwalifikowanego lekarza. Żadna z treści nie może być kopiowana, przesyłana, publikowana lub rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie, bez pisemnej zgody. 

30 innych produktów w tej samej kategorii: