KOCANKA (NIEŚMIERTELNIK), 5 ml, Helichrysum Italicum - Italia

Nowy produkt

Olejek z Kocanki ( Nieśmiertelnika ) jest bardzo ceniony i należy do najdroższych olejków. Najcenniejsze właściwości wykazuje kocanka włoska (Helichrysum Italicum).

Więcej szczegółów

134,00 zł brutto

Olejek z Kocanki ( Nieśmiertelnika ) jest bardzo ceniony i należy do najdroższych olejków. Najcenniejsze właściwości wykazuje kocanka włoska (Helichrysum Italicum).  Olejek posiada właściwości silnie regeneracyjne, pomaga w gojeniu ran,  zmniejszaniu istniejących blizn, rozstępów i śladów potrądzikowych. Mieszany z olejem z dzikiej róży stymuluje odbudowę naskórka oraz tworzenie nowych, zdrowych komórek skóry. Olejek z Kocanki doskonale sprawdzi się też u osób ze skórą naczynkową,  przy opuchnięciach, siniakach, oparzeniach, wybroczynach, przekrwieniach, rozstępach oraz trądziku różowatym.  W sferze emocjonalnej, olejek stosowany przy bezsenności, dla poprawy samopoczucia,  przy schorzeniach układu oddechowego zwłaszcza o podłożu bakteryjnym i astmatycznym, na bóle mięśni i stawów: reumatyczne, opuchlizny, stłuczenia, krwiaki.

Bezpieczeństwo stosowania: Materiały na stronie służą do celów informacyjnych i nie mają na celu zastąpić diagnozy i leczenia przez wykwalifikowanego lekarza. Żadna z treści nie może być kopiowana, przesyłana, publikowana lub rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie, bez pisemnej zgody. 

30 innych produktów w tej samej kategorii: