RAVENSARA, 5 ML BIO, CINNAMOMUM CAMPHORA, MADAGASKAR

Nowy produkt

Olejek Ravensara - łagodny, delikatnie pachnący olejek eteryczny, zwany także Ravintsara o wyjątkowych właściwościach ochronnych przeciw wirusowi grypy. Destylowany z liści Cinnamomum Camphora na Madagaskarze.

Więcej szczegółów

45,00 zł brutto

Olejek Ravensara/Ravintsara - łagodny, delikatnie pachnący olejek eteryczny, znany ze swoich właściwości przeciwwirusowych. Destylowany z liści Cinnamomum Camphora na Madagaskarze. Olejek znacznie delikatniejszy i łagodniejszy od znanego olejku kamforowego. Zapach polecany w okresie przeziębień i grypy.  Pomaga stymulować układ odpornościowy i ma dobry wpływ na wszelkie problemy związane z oddychaniem. Ravensara działa wykrztuśnie, przeciwzapalnie i pomaga oczyszczać zatoki. Jest także jednym z najlepszych olejków na długoterminowe leczenie przewlekłych alergii.  W dużym rozcieńczeniu stosowana na skórę na wirusy półpaśca i opryszczki.


Bezpieczeństwo stosowania: Materiały na stronie służą do celów informacyjnych i nie mają na celu zastąpić diagnozy i leczenia przez wykwalifikowanego lekarza. Żadna z treści nie może być kopiowana, przesyłana, publikowana lub rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie, bez pisemnej zgody. 

 

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii: