KARDAMON (CARDAMON), 5 ML BIO, ELETTARIA CARDAMOMUM - SRI LANKA

Nowy produkt

Olejek Kardamonowy - ma działanie stabilizujące, wzmacniające, antyseptyczne. Jest stosowany przy depresji, senności, zmęczeniu, osłabieniu, likwiduje stany zapalne dróg oddechowych, przeziębienia. 

Więcej szczegółów

96,00 zł brutto

Olejek Kardamonowy - ma działanie stabilizujące, wzmacniające, antyseptyczne. Jest stosowany przy depresji, senności, zmęczeniu, osłabieniu, likwiduje stany zapalne dróg oddechowych, przeziębienia. Kardamon i olejek kardamonowy, poprzez swoją tajemniczą woń, którą trudno opisać i określić, intensywnie oddziałują na nasze zmysły i pobudzają wyobraźnię. Uważany za jeden z najsilniej działających afrodyzjaków. Zewnętrznie dodawany do perfum i używany do rozgrzewającego masażu relaksującego przy zmęczeniu. W Azji uważany jako afrodyzjak dla mężczyzn.

Bezpieczeństwo stosowania: Materiały na stronie służą do celów informacyjnych i nie mają na celu zastąpić diagnozy i leczenia przez wykwalifikowanego lekarza. Żadna z treści nie może być kopiowana, przesyłana, publikowana lub rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie, bez pisemnej zgody. 

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii: