DRZEWO SANDAŁOWE 8% W OLEJU JOJOBA, 10 ML BIO, SANTALUM ALBUM, AUSTRALIA

Nowy produkt

Olejek Drzewo Sandałowe - słodkawy zapach. Działanie: relaksujące, balansujące, stymulujące. Olejek kojący i uspokajający rozdygotane nerwy, służący tworzeniu nastrojów medytacyjnych, spokoju, dezynfekcji pomieszczeń.

Więcej szczegółów

54,00 zł brutto

Olejek Drzewo Sandałowe - słodkawy zapach. Działanie: relaksujące, balansujące, stymulujące. Olejek  kojący i uspokajający rozdygotane nerwy, służący tworzeniu nastrojów medytacyjnych, spokoju, dezynfekcji pomieszczeń. Pomaga przy żylakach, zaburzeniach przed menstruacyjnych, problemach menopauzy, zapaleniu pęcherza moczowego i astmie. Łagodzi podrażnienia skóry, suchy łupież, egzemy, napięcia seksualne i działa nasennie. Olejek z Drzewa Sandałowego nadaje się do wszystkich typów skóry, a szczególną jego skuteczność potwierdzono dla skóry suchej, spękanej, pomarszczonej, trądzikowej i podrażnionej.

Przeciwskazania: Olejek o silnym działaniu. Nie stosować bez konsultacji lekarza lub aromaterapeuty.


Do nabycia także kamień zapachowy w  zamykanym ozdobnym puzderku. Wystarczą 3 - 4 krople ulubionego olejku na kamień, aby korzystać z leczniczej siły przez długi czas, wszędzie gdzie potrzebujesz: w biurze, w domu lub samochodzie.

Bezpieczeństwo stosowania: Materiały na stronie służą do celów informacyjnych i nie mają na celu zastąpić diagnozy i leczenia przez wykwalifikowanego lekarza. Żadna z treści nie może być kopiowana, przesyłana, publikowana lub rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie, bez pisemnej zgody. 

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii: