ROZMARYN, 5 ML BIO, ROSMARINUS OFFICINALIS, TUNEZJA

Nowy produkt

Olejek Rozmarynowy - zapach ostry, świeży. To jeden z najcenniejszych olejków w aromaterapii. Jest znakomitym środkiem pobudzającym, afrodyzjakiem a także antyseptykiem i środkiem przeciwbólowym.

Więcej szczegółów

38,00 zł brutto

Olejek Rozmarynowy - zapach ostry, świeży. To jeden z najcenniejszych olejków w aromaterapii. Jest znakomitym środkiem pobudzającym, afrodyzjakiem a także antyseptykiem i środkiem przeciwbólowym. Stosowany przy zmęczeniu, dolegliwościach starości, oziębłości seksualnej, zaburzeniach pamięci, apatii, zaburzeniach funkcji systemu nerwowego ( epilepsja, paraliż ), dolegliwościach serca, zmiennym ciśnieniu krwi, cellulicie i żylakach. Olejek rozmarynowy polecany przy bólach głowy różnego pochodzenia, migrenach, bólach reumatycznych, infekcjach dróg oddechowych, kaszlu, bronchicie, grypie, a szczególnie przy schorzeniach skóry, takich jak: łupież, łysienie, rany. Działa także immunologicznie.

Przeciwwskazania: Nie stosować w pierwszych miesiącach ciąży i przy nadciśnieniu tętniczym.

Do nabycia także kamień zapachowy w  zamykanym ozdobnym puzderku. Wystarczą 3 - 4 krople ulubionego olejku na kamień, aby korzystać z leczniczej siły przez długi czas, wszędzie gdzie potrzebujesz: w biurze, w domu lub samochodzie. 
 

Bezpieczeństwo stosowania: Materiały na stronie służą do celów informacyjnych i nie mają na celu zastąpić diagnozy i leczenia przez wykwalifikowanego lekarza. Żadna z treści nie może być kopiowana, przesyłana, publikowana lub rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie, bez pisemnej zgody. 

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii: