WETIWER, 5 ML BIO, VETIVERIA ZIZANOIDES -Sri Lanka

Nowy produkt

Olejek eteryczny Wetiwer - silny zapach ziemi, dla relaksu i uziemienia. Ma działanie antyseptyczne, przeciwbólowe, tonizujące, uspokajające. 

Więcej szczegółów

49,00 zł brutto

Vetiveria zizanoides - Sri Lanka,olejek z kontrolowanej, organicznej uprawy, destylacja parą wodną. 

Olejek eteryczny Wetiwer - silny zapach ziemi, dla relaksu i uziemienia. Ma działanie antyseptyczne, przeciwbólowe, tonizujące, uspokajające. Stosowany jako nuta bazowa w perfumerii. Jest skutecznym środkiem przy bezsenności, depresjach, napięciach nerwowych i stresie. Olejek głęboko relaksuje i poprawia nastrój. Oczyszcza aurę, dodając sił witalnych dla całego organizmu.
Stosowany do masażu, przy  reumatyzmie, bólach stawowych i mięśniowych. Olejek wetiwerowy stymuluje przemianę materii - zapobiega nadwadze. 

Zastosowania:

inhalacja (w postaci dyfuzowania) - napięcia nerwowe, zdenerwowanie, bezsenność.
Kapiel - napięcia nerwowe, stany zapalne, zdenerwowanie, bezsenność, napięcia i bóle mięśni, reumatyzm.
Masaż - napięcia nerwowe, stany zapalne, zdenerwowanie, bezsenność, napięcia i bóle mięśni, reumatyzm.


Do pielęgnacji jako kosmetyk, tylko rozcieńczony, np. 8-10 kropli w 50 ml oleju migdałowego, do masażu aromaterapeutycznego.


Do nabycia także kamień zapachowy w  zamykanym ozdobnym puzderku. Wystarczą 3 - 4 krople ulubionego olejku na kamień, aby korzystać z leczniczej siły przez długi czas, wszędzie gdzie potrzebujesz: w biurze, w domu lub samochodzie. 


Bezpieczeństwo stosowania: Materiały na stronie służą do celów informacyjnych i nie mają na celu zastąpić diagnozy i leczenia przez wykwalifikowanego lekarza. Żadna z treści nie może być kopiowana, przesyłana, publikowana lub rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie, bez pisemnej zgody. 

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii: