BERGAMOTKA, 5 ML BIO - DEMETER, CITRUS BERGAMIA - Włochy

Nowy produkt

Olejek Bergamotki, owocowo-kwiatowy zapach. Działanie: równoważące, relaksujące, ożywiające. Olejek ma działanie oczyszczające, regeneracyjne, antyseptyczne, kojące i uspokajające.

Więcej szczegółów

40,00 zł brutto

Olejek Bergamotki, owocowo-kwiatowy zapach. Działanie:równoważenie, relaks, ożywienie. Olejek  ma działanie oczyszczające, regeneracyjne, antyseptyczne,  kojące i uspokajające, a także przeciwgorączkowe, gojące i przeciwdrobnoustrojowe. Jest stosowany w leczeniu trądziku. Zwalcza depresję, pomaga w trawieniu i wzmacnia ośrodkowy układ nerwowy. Olejek Bergamotki zalecany jest także przy bezsenności i zaburzeniach hormonalnych.

Zastosowania:

inhalacja (w postaci dyfuzowania) -stany zapalne gardła, zły zapach z ust, napięcia nerwowe, stresy, depresje, apatia;

Kąpiel:  stany zapalne gardła, liszaje, opryszczki, wrzody, przetłuszczenie, łojotok, zły zapach, napięcia nerwowe, stresy, depresje, apatia.

Olejek do masażu: napięcia nerwowe, stresy depresje, apatia.


Do pielęgnacji, tylko rozcieńczony, np. 8-12 kropli na 1 łyżkę soli morskiej, do kąpieli aromatycznej.

Do nabycia także kamień zapachowy w  zamykanym ozdobnym puzderku. Wystarczą 3 - 4 krople ulubionego olejku na kamień, aby korzystać z leczniczej siły przez długi czas, wszędzie gdzie potrzebujesz: w biurze, w domu lub samochodzie. 

Przeciwwskazania: Nie stosować na skórze bezpośrednio przed wystawieniem na słońce lub lampy UV.

Bezpieczeństwo stosowania: Materiały na stronie służą do celów informacyjnych i nie mają na celu zastąpić diagnozy i leczenia przez wykwalifikowanego lekarza. Żadna z treści nie może być kopiowana, przesyłana, publikowana lub rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie, bez pisemnej zgody. 

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii: