MIĘTA PIEPRZOWA, 5 ML BIO - DEMETER , Mentha Piperita - Indie

Nowy produkt

Olejek Mięty Pieprzowej - zapach świeży, czysty dla orzeźwienia, równowagi. Olejek przyczynia się do poprawy samopoczucia fizycznego i psychicznego. W stanach emocjonalnych - stymulujący i wzmacniający.

Więcej szczegółów

34,00 zł brutto

Olejek mięty pieprzowej - zapach świeży, czysty dla orzeźwienia, równowagi. Olejek przyczynia się do poprawy samopoczucia fizycznego i psychicznego. W stanach emocjonalnych - stymulujący i wzmacniający; jest szczególnie przydatny w zwalczaniu wstrząsu, pomaga przy neuralgii, przeciwdziała ogólnemu spadkowi sił, bólowi głowy i migrenie. Antyseptyczny i przeciwskurczowy; zmniejsza wydzielanie śluzu i łagodzi kaszel, zapalenia zatok, infekcje gardła, przeziębienia, grypę, dychawicę i zapalenie oskrzeli. Kojący i przeciwskurczowy; łagodzi nadkwasotę, zgagę, pomaga w biegunce, niestrawności i wzdęciach. Olejek z mięty pieprzowej łagodzi stany zapalne skóry, swędzenie, chłodzi i oczyszcza. Pomaga przy żylakach podudzi i hemoroidach, poprawia regularność cyklu miesięcznego, łagodzi uderzenia krwi do głowy. 
Do pielęgnacji jako kosmetyk,tylko rozcieńczony, np. 8-10 kropli w 50 ml oleju migdałowego do masażu aromaterapeutycznego.
inhalacja (w postaci dyfuzowania) - bóle głowy, migreny, bronchit, przeziębienia, kaszel, stan zapalny zatok, ociężałość umysłowa, zmęczenie, szok, napięcie nerwowe, do odstraszania owadów. 
kompres - stany zapalne skóry, podrażnienia, ukąszenia owadów. 
kąpiel - bóle głowy, menstruacyjne, migreny pochodzenia gastrycznego, nieregularny cykl menstruacji, grypa, przeziębienia, bronchit, zmęczenie, szok i napięcie nerwowe, zaburzenia gastryczne, stany zapalne skóry, podrażnienia, ukąszenia owadów. 
olejek do masażu - bóle głowy, menstruacyjne, migreny pochodzenia gastrycznego, nieregularny cykl menstruacji, grypa, przeziębienia, bronchit, zmęczenie, szok i napięcie nerwowe, zaburzenia gastryczne, stany zapalne skóry. 

Przeciwwskazania: Zbyt stężony olejek mięty pieprzowej może powodować swędzenie - należy przestrzegać podanych dawek. Podczas inhalacji trzymać oczy zamknięte. Nie używać w padaczce i innych zaburzeniach neurologicznych.  
Do nabycia także kamień zapachowy w  zamykanym ozdobnym puzderku. Wystarczą 3 - 4 krople ulubionego olejku na kamień, aby korzystać z leczniczej siły przez długi czas, wszędzie gdzie potrzebujesz: w biurze, w domu lub samochodzie. 

Bezpieczeństwo stosowania: Materiały na stronie służą do celów informacyjnych i nie mają na celu zastąpić diagnozy i leczenia przez wykwalifikowanego lekarza. Żadna z treści nie może być kopiowana, przesyłana, publikowana lub rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie, bez pisemnej zgody. 

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii: