MELISA INDICUM (CITRONELLA) 5 ML BIO, CYMBOPOGON NARDUS - Wietnam

Nowy produkt

Melissa Indicum - Citronella, to tańszy zamiennik, często fałszowany i sprzedawany jako melissa lecznicza, nie ma jednak takich właściwości leczniczych. Olejek antyseptyczny, hamujący zapalenia, rozluźniający napięte mięśnie, dezodorujący, stymulujący, aktywizujący, wyrównujący, odżywczy.

Więcej szczegółów

34,00 zł brutto

Olejek antyseptyczny, hamujący zapalenia, rozluźniający napięte mięśnie, dezodorujący, stymulujący, aktywizujący, wyrównujący, odżywczy. Olejek cytronellowy odstrasza owady, stosowany także przy rozszerzonych porach, zanieczyszczonej, ziemistej skórze, cellulicie, bólach głowy i wyczerpaniu nerwowym.   

Do pielęgnacji jako kosmetyk,tylko rozcieńczony, np. 8-10 kropli w 50 ml oleju migdałowego do masażu aromaterapeutycznego.

Do nabycia także kamień zapachowy w  zamykanym ozdobnym puzderku. Wystarczą 3 - 4 krople ulubionego olejku na kamień, aby korzystać z leczniczej siły przez długi czas, wszędzie gdzie potrzebujesz: w biurze, w domu lub samochodzie. 
Bezpieczeństwo stosowania: Materiały na stronie służą do celów informacyjnych i nie mają na celu zastąpić diagnozy i leczenia przez wykwalifikowanego lekarza. Żadna z treści nie może być kopiowana, przesyłana, publikowana lub rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie, bez pisemnej zgody. 

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii: