MANDARYNKA ZIELONA, 10 ML BIO - DEMETER, CITRUS RETICULATA - Brazylia

Nowy produkt

Świeży, owocowy i pikantny zapach dla orzeźwienia, radości. Ma właściwości antyseptyczne, uspokajające i tonizujące. Jest łagodnym środkiem nasennym, łagodzi napięcia nerwowe, stany lękowe, irytacje i palpitacje, obniża ciśnienie krwi. Olejek mandarynkowy stosowany jest również przy nudnościach i zaparciach oraz dolegliwościach wątroby. Zalecany przy ogólnym osłabieniu i zmęczeniu.

Więcej szczegółów

45,00 zł brutto

Zastosowania:
inhalacja (w postaci dyfuzowania) - napięcia nerwowe, bezsenność, nadciśnienie, ogólne osłabienie, stany lękowe, irytacje
kąpiel - napięcia nerwowe, bezsenność, nadciśnienie, ogólne osłabienie, stany lękowe, irytacje, nudności, zaparcia, dolegliwości wątroby
olejek do masażu -napięcia nerwowe, bezsenność, nadciśnienie, ogólne osłabienie, stany lękowe, irytacje
Do pielęgnacji jako kosmetyk tylko rozcieńczony, np. 8-10 kropli w 50 ml oleju migdałowego do masażu aromaterapeutycznego.

Do nabycia także kamień zapachowy w  zamykanym ozdobnym puzderku. Wystarczą 3 - 4 krople ulubionego olejku na kamień, aby korzystać z leczniczej siły przez długi czas, wszędzie gdzie potrzebujesz: w biurze, w domu lub samochodzie. 
Przeciwwskazania: Olejek szybko się starzeje. Przechowywać szczelnie zamknięty w lodówce.  Nie używać na skórze przed wystawieniem na słońce lub lampy UV.


Bezpieczeństwo stosowania: Materiały na stronie służą do celów informacyjnych i nie mają na celu zastąpić diagnozy i leczenia przez wykwalifikowanego lekarza. Żadna z treści nie może być kopiowana, przesyłana, publikowana lub rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie, bez pisemnej zgody. 

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii: