EUKALIPTUS RADIATA 5 ML BIO, EUCALYPTUS RADIATA - Australia

Nowy produkt

Olejek z Eukaliptusa Radiata - łagodny, aromatyczny korzenny zapach, ożywczy, orzeźwiający. Mniej intensywny niż Eukaliptus Globulus. Olejek Eucaliptus Radiata jest orzeźwiający, odświeżający i działa energetyzująco. Jest stosunkowo łagodny i nie drażniący, przez co poleca się go dla dzieci.

Więcej szczegółów

34,00 zł brutto

Właściwości olejku: antybakteryjne, przeciwzapalne, przeciwwirusowe, przeciwzakaźne, wykrztuśne. Pomocny przy trądziku, zapaleniu oskrzeli, bólu ucha, katarze siennym, zapaleniu zatok. 

Olejek z Eukaliptusa - aromatyczny korzenny zapach, ożywczy, stymulujący, orzeźwiający. Ma przede wszystkim działanie przeciwbakteryjne i przeciwwirusowe. 2% roztwór tego olejku rozpylony w powietrzu zabija 70% bakterii Staphylococcus.  Olejek Eukaliptusowy stosuje się w terapii, wszelkich infekcji dróg oddechowych, kaszlu, bronchitu, zapalenia zatok, kataru, ale także przy stanach zapalnych skóry. Działanie przeciwzapalne i przeciwbólowe wskazuje na stosowanie  przy bólach reumatycznych i artretycznych . Ze względu na przyjemny i łagodny zapach, prawie zawsze stosowany w preparatach dla dzieci. Pomaga w zwalczaniu wszy głowy, zapach odstrasza komary, pchły i inne owady.

Zastosowanie:

inhalacja (w postaci dyfuzowania) - grypa, przeziębienia, kaszel, bronchit, zmęczenie umysłu
Kąpiel - kaszel, bronchit, grypa, przeziębienia, bronchit, reumatyzm, stany zapalne skóry, wszy, zmęczenie umysłu. 
Olejek do masażu - przeziębienia,  kaszel, bronchit, grypa, reumatyzm, zmęczenie (sforsowanie) mięśni, zmęczenie umysłu.
Do pielęgnacji jako kosmetyk, tylko rozcieńczony, np. 8-10 kropli w 50 ml oleju migdałowego do masażu aromaterapeutycznego.
Do nabycia także kamień zapachowy w  zamykanym ozdobnym puzderku. Wystarczą 3 - 4 krople ulubionego olejku na kamień, aby korzystać z leczniczej siły przez długi czas, wszędzie gdzie potrzebujesz: w biurze, w domu lub samochodzie. 
Bezpieczeństwo stosowania: Materiały na stronie służą do celów informacyjnych i nie mają na celu zastąpić diagnozy i leczenia przez wykwalifikowanego lekarza. Żadna z treści nie może być kopiowana, przesyłana, publikowana lub rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie, bez pisemnej zgody. 

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii: