DRZEWO HERBACIANE BIO , 5 ML, MELALEUCA ALTERNIFOLIA - Australia

Nowy produkt

Niektórzy określają go jako zielone złoto Australii, inni jako cudowny środek. Udowodniono, że posiada nadzwyczajne właściwości. Olejek z drzewa herbacianego jest w Australii już od setek lat znanym środkiem w domowej apteczce.

Więcej szczegółów

34,00 zł brutto

Olejek z Drzewa Herbacianego - wyjątkowo silny antyseptyk, zapobiegający wielu chorobom zakaźnym i tropikalnym.  Jego działanie bakteriobójcze i przeciwwirusowe, pomaga zwalczać przeziębienia i grypę, łagodzi choroby gardła, zapalenie migdałków, łagodzi objawy zapalenia oskrzeli. Na skórę działa oczyszczająco, chłodząco  i przeciwgrzybiczo. Zwalcza czyraki i wysypki, koi oparzenia słoneczne, pomaga w gojeniu się ran i chroni przed infekcjami. Przeciwdziała także grzybicom skóry.  Olejek z drzewa herbacianego działa uspokajająco i jest zalecany w stanach szoku, przy ataku histerii i silnego zdenerwowania. 
Zastosowania:

inhalacja (w postaci dyfuzowania) - przeziębienie, grypa, infekcje wirusowe, zapalenie jamy ustnej i gardła, szok, zdenerwowanie, histeria;
kompresy -wszelkiego rodzaju stany zapalne i grzybice skóry, kurzajki, brodawki, trądzik, wysypki, łupież, łupież, poparzenia, grzybice i stany zapalne narządów płciowych;
kąpiele -różne infekcje skóry, grzybice, brodawki, kurzajki, trądzik, wypryski, łupież, poparzenia, infekcje i grzybice narządów płciowych, pleśniawki pochwy. Olejek do masażu:  przeziębienie, grypa, szok, zdenerwowanie, histeria,

Praktyczne zastosowanie olejku z drzewa herbacianego:
- Wspomagająco do pielęgnacji przy skórze problematycznej, hamuje powstawanie pryszczy i zapobiega nieczystościom na skórze.
- Do ochronnej, delikatnej pielęgnacji wrażliwej skóry głowy, wspomagająco przy łupieżu i swędzeniu skóry głowy.
- Do pielęgnacji zębów i jamy ustnej, przy nieprzyjemnym zapachu z jamy ustnej i wrażliwych dziąsłach.
- Do pobudzającego masażu przy zakwasach oraz skurczach, napięciach wszelkiego rodzaju.
- Do rekonwalescencjii oraz podczas pór roku szczególnie podatnych na przeziębienie, jako dodatek do kąpieli w wannie.
- Orzeźwia zmęczone nogi, ożywia i chłodzi do wcierania lub jako kąpiel do stóp, działa ochronnie i odświeżająco.
- Do ogólnej dezynfekcji w domu i w podróży.

Wskazówka do pielęgnacji skóry:
Olejek z drzewa herbacianego TAOASIS jest nierozcieńczonym koncentratem. Do pielęgnacji aromaterapeutycznej ciała i skóry sprawdziły się roztwory (2-5%) z  olejem Jojoba lub olejkiem Migdałowym (25-60 kropli na 50 ml tłustego oleju).
Do nabycia także kamień zapachowy w  zamykanym ozdobnym puzderku. Wystarczą 3 - 4 krople ulubionego olejku na kamień, aby korzystać z leczniczej siły przez długi czas, wszędzie gdzie potrzebujesz: w biurze, w domu lub samochodzie. 

Środki ostrożności
Olejek z drzewa herbacianego przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Unikać kontaktu z oczami i błonami śluzowymi. Nie połykać.

Bezpieczeństwo stosowania: Materiały na stronie służą do celów informacyjnych i nie mają na celu zastąpić diagnozy i leczenia przez wykwalifikowanego lekarza. Żadna z treści nie może być kopiowana, przesyłana, publikowana lub rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie, bez pisemnej zgody.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii: