Olejek zapachowy Yogaduft, 10 ml BIO, Taoasis

Nowy produkt

Kompozycja zapachowa: grejpfrut, paczula, drzewo sandałowe. Olejek zapachowy do aromaterapii, masażu lub kąpieli.  Grejpfrut dla inspirującej jasności. Paczula i drzewo sandałowe wprowadzają pokój i stabilność.

Więcej szczegółów

38,00 zł brutto

Kompozycje zapachowe TAOASIS oraz BALDINI, stworzone zostały z niezwykłą starannością z czystych olejków eterycznych, żeby służyć naszemu zdrowiu, urodzie i dobremu samopoczuciu. W odpowiedni i przemyślany sposób oddziałują na nas: pobudzają nasze siły witalne i chęć życia, odświeżają i poprawiają efektywność w pracy, pomagają się zrelaksować a także pielęgnują i odmładzają naszą skórę. Zestawy z kamieniem zapachowym pozwalają na łatwe korzystanie z aromaterapii wszędzie gdzie potrzebujesz.  Wystarczy kilka kropli kompozycji zapachowej lub olejku eterycznego wkropić na kamień i zabrać metalowe puzderko ze sobą. Dodane do kąpieli lub oleju bazowego do masażu, poza działaniem leczniczym przy dolegliwościach, w niewielkich stężeniu doskonale pielęgnują  naszą skórę i przede wszystkim urzekają pięknym naturalnym zapachem. Wystarczy olejek  dodać do balsamu albo oleju i wetrzeć w skórę. Zapachy budzą zmysły, inspirują, polepszają nasze samopoczucie, są swoistym pokarmem dla naszej duszy. 
Zastosowania:

•  do masażu relaksacyjnego lub pielęgnacyjnego;
•  do kąpieli;
•  do aromaterapii;
•  do tworzenia nastroju w domu;
•  do medytacji;
Bezpieczeństwo stosowania: Materiały na stronie służą do celów informacyjnych i nie mają na celu zastąpić diagnozy i leczenia przez wykwalifikowanego lekarza. Żadna z treści nie może być kopiowana, przesyłana, publikowana lub rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie, bez pisemnej zgody. 

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii: