OLEJEK DUFTE SCHULE - NA KONCENTRACJĘ DLA DZIECI I DOROSŁYCH, 10 ML BIO, TAOASIS

Nowy produkt

Kompozycja zapachowa: cytryna, lawenda. Zapach do szkoły, biura, który zwiększy koncentrację i wydajność.  Olejek zapachowy do aromaterapii, masażu lub kąpieli. 

Zapach do szkoły, biura, który zwiększy koncentrację i wydajność. Olejek zapachowy do aromaterapii, masażu lub kąpieli.  

Więcej szczegółów

39,00 zł brutto

Dufte Schule to zapach do szkoły, biura, samochodu - zwiększający koncentrację i efektywność oraz zmniejszający agresję. Odpowiednio dobrana kompozycja z olejków eterycznych, badana przez 4 lata w niemieckich szkołach, pod kątem jej skuteczności. W projekcie tym brało udział 30 szkół różnego typu i ponad 800 uczniów. Projekt zyskał rozgłos nie tylko w Niemczech, ale także w Austrii i Szwajcarii, a wyniki ogłoszone w mediach wiosną 2009 roku, były bardzo dobre:
 
• 40%  poprawa koncentracji,
• 43%  poprawa motywacji
• 33%  zmniejszenie agresji,
• 39%  poprawa wydajności.
Zastosowania:

-masaż relaksacyjny lub pielęgnacyjny;
-kąpiele;
-aromaterapia;
Do nabycia także kamień zapachowy w  zamykanym ozdobnym puzderku. Wystarczą 3 - 4 krople ulubionego olejku na kamień, aby korzystać z leczniczej siły przez długi czas, wszędzie gdzie potrzebujesz: w biurze, w domu lub samochodzie. 
Bezpieczeństwo stosowania: Materiały na stronie służą do celów informacyjnych i nie mają na celu zastąpić diagnozy i leczenia przez wykwalifikowanego lekarza. Żadna z treści nie może być kopiowana, przesyłana, publikowana lub rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie, bez pisemnej zgody. 

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii: