GERANIUM, 5 ML BIO, PELARGONIUM ASPERUM, Egipt
zoom_out_map

GERANIUM, 5 ML BIO, PELARGONIUM ASPERUM, Egipt

zł49.00
Tax included
Real time: 5 Visitor right now

Olejek geraniowy -  olejek eteryczny o najlepszej jakości i  właściwościach leczniczych, pochodzi z Egiptu. Jest jednym z najważniejszych olejków w aromaterapii, zawiera w sobie niemal całą apteczkę. 

Hurry up! Only 3 item(s) left in Stock!
Quantity
0

Olejek geraniowy -  olejek eteryczny o najlepszej jakości i  właściwościach leczniczych, pochodzi z Egiptu. Jest jednym z najważniejszych olejków w aromaterapii, zawiera w sobie niemal całą apteczkę. Działa przeciwzapalne, przeciwgrzybiczo, przeciwwirusowo, odkażająco, rozluźniająco i przeciwbólowo. Olejek pobudza regenerację komórkową, reguluje pracę gruczołów łojowych, stosowany przy infekcjach skóry, egzemach, rozstępach, przy cellulite, na przebarwienia, owrzodzenia, siniaki, oparzenia, grzybicę. Olejek geraniowy ujędrnia i powiększa biust, rozpuszcza zgrubienia w piersiach. Stosowany również przy zaburzeniach krążenia, bólu gardła, przeziębieniach, kaszlu, stresie i nerwobólach. To niezwykle wszechstronny olejek, jego działanie jest dobrze udokumentowane. Poza tym olejek geranium równoważy i dodaje pewności siebie, wzmacnia siłę woli, zwiększa kreatywność, reguluje i stabilizuje system hormonalny kobiety, usuwa mięśniaki, stymuluje nadnercza, zmniejsza bóle miesiączkowe, łagodzi skutki menopauzy. 

Przeciwskazania: Równoważy układ hormonalny - nie stosować w ciąży. Nie stosować równocześnie z pigułkami antykoncepcyjnymi. 


Do nabycia także kamień zapachowy w  zamykanym ozdobnym puzderku. Wystarczą 3 - 4 krople ulubionego olejku na kamień, aby korzystać z leczniczej siły przez długi czas, wszędzie gdzie potrzebujesz: w biurze, w domu lub samochodzie. Bezpieczeństwo stosowania: Materiały na stronie służą do celów informacyjnych i nie mają na celu zastąpić diagnozy i leczenia przez wykwalifikowanego lekarza. Żadna z treści nie może być kopiowana, przesyłana, publikowana lub rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie, bez pisemnej zgody. 

3 Items

Specific References

chat Comments (0)
No customer reviews for the moment.

GERANIUM, 5 ML BIO,...

zł49.00