zoom_out_map

GREJPFRUT, 5 ML BIO, CITRUS PARADISI- Argentyna

zł39.00
Tax included
Real time: 5 Visitor right now

Olejek Grejpfrutowy - orzeźwiający, pobudzający. Olejek otrzymuje się jak wszystkie olejki cytrusowe przez wyciskanie ze skórki owoców Grejpfruta. Przede wszystkim ma działanie tonizujące i przeciwdepresyjne, przeciwbólowe szczególnie przy migrenach.

Hurry up! Only 10 item(s) left in Stock!
Quantity
0

Olejek Citrus Paradisi - Argentyna, z kontrolowanej, organicznej uprawy, tłoczony na zimno. 


Olejek grejpfrutowy - orzeźwiający, pobudzający.
Olejek otrzymuje się jak wszystkie olejki cytrusowe przez wyciskanie ze skórki owoców grejpfruta. Przede wszystkim ma działanie tonizujące i przeciwdepresyjne, przeciwbólowe szczególnie przy migrenach o podłożu nerwicowym. Stosuje się go przy dolegliwościach wątroby i nerek a także przy terapii otyłości i cellulite. Daje dobre efekty, jako środek pomocniczy przy kuracjach odwykowych dla narkomanów.
Zastosowanie:

inhalacja (w postaci dyfuzowania) - depresja, napięcia nerwowe, migreny, terapia odwykowa przy narkomanii.
kąpiel -depresja, napięcia nerwowe, nerwice, migreny, terapia odwykowa przy narkomanii, problemy wątroby i nerek, otyłość, cellulit.
olejek do masażu - depresja, napięcia nerwowe, nerwice, migreny, terapia odwykowa przy narkomanii, problemy wątroby i nerek, otyłość, cellulit.
Do pielęgnacji jako kosmetyk - tylko rozcieńczony, np. 8-10 kropli w 50 ml oleju migdałowego) do masażu aromaterapeutycznego.
 
Przeciwwskazania
: Mieszanek zawierających olejek grejpfrutowy nie zależy używać na skórze bezpośrednio prze wystawieniem na słońce lub światło UV.
Do nabycia także kamień zapachowy w  zamykanym ozdobnym puzderku. Wystarczą 3 - 4 krople ulubionego olejku na kamień, aby korzystać z leczniczej siły przez długi czas, wszędzie gdzie potrzebujesz: w biurze, w domu lub samochodzie. 

Bezpieczeństwo stosowania: Materiały na stronie służą do celów informacyjnych i nie mają na celu zastąpić diagnozy i leczenia przez wykwalifikowanego lekarza. Żadna z treści nie może być kopiowana, przesyłana, publikowana lub rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie, bez pisemnej zgody. 
10 Items

Specific References

chat Comments (0)
No customer reviews for the moment.

GREJPFRUT, 5 ML BIO, CITRUS...

zł39.00