WELLNESS OLEJEK ZAPACHOWY 10 ML, BALDINi
zoom_out_map

WELLNESS OLEJEK ZAPACHOWY 5 ML, BALDINi

zł44.00
Tax included
Real time: 5 Visitor right now

Relaksujący i odprężający naturalny zapach ze 100% naturalnych olejków  eterycznych z pomarańczy, rumianku i wanilii.

Hurry up! Only 10 item(s) left in Stock!
Quantity
0

Kompozycje zapachowe TAOASIS oraz BALDINI stworzone zostały z niezwykłą starannością z czystych olejków eterycznych, żeby służyć naszemu zdrowiu, urodzie i dobremu samopoczuciu. W odpowiedni i przemyślany sposób oddziałują na nas: pobudzają nasze siły witalne i chęć życia, odświeżają i poprawiają efektywność w pracy, pomagają się zrelaksować a także pielęgnują i odmładzają naszą skórę. Zestawy z kamieniem zapachowym pozwalają na łatwe korzystanie z aromaterapii wszędzie gdzie potrzebujesz.  Wystarczy kilka kropli kompozycji zapachowej lub olejku eterycznego wkropić na kamień i zabrać metalowe puzderko ze sobą. Dodane do kąpieli lub oleju bazowego do masażu, poza działaniem leczniczym przy dolegliwościach, w niewielkich stężeniu doskonale pielęgnują  naszą skórę i przede wszystkim urzekają pięknym naturalnym zapachem. Wystarczy olejek  dodać do balsamu albo oleju i wetrzeć w skórę. Zapachy budzą zmysły, inspirują, polepszają nasze samopoczucie, są swoistym pokarmem dla naszej duszy. 

Zastosowania:

-masaż relaksacyjny lub pielęgnacyjny;
-kąpiele;
-aromaterapia;
-tworzenie nastroju w domu;
-poprawa samopoczucia i relaksu;

Do nabycia także kamień zapachowy w  zamykanym ozdobnym puzderku. Wystarczą 3 - 4 krople ulubionego olejku na kamień, aby korzystać z leczniczej siły przez długi czas, wszędzie gdzie potrzebujesz: w biurze, w domu lub samochodzie. 


Bezpieczeństwo stosowania: Materiały na stronie służą do celów informacyjnych i nie mają na celu zastąpić diagnozy i leczenia przez wykwalifikowanego lekarza. Żadna z treści nie może być kopiowana, przesyłana, publikowana lub rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie, bez pisemnej zgody. 

10 Items

Specific References

chat Comments (0)
No customer reviews for the moment.

WELLNESS OLEJEK ZAPACHOWY 5...

zł44.00