OREGANO, 5 ML BIO, ORIGANUM VULGARE
zoom_out_map

OREGANO, 5 ML BIO, ORIGANUM VULGARE

zł40.00
Tax included
Real time: 5 Visitor right now

Olejek z oregano należy do najsilniejszych naturalnych środków zwalczającym chorobotwórcze wirusy, bakterie, grzyby i pasożyty. Jest znakomitym środkiem antyseptycznym i bakteriobójczym.

Hurry up! Only 3 item(s) left in Stock!
Quantity
0

Origanum vulgare -  zioło, Algieria / Turcja, kontrolowana organiczna uprawa, destylacja parą wodną. 

Olejek z oregano należy do najsilniejszych naturalnych środków zwalczającym chorobotwórcze wirusy, bakterie, grzyby i pasożyty. Jest znakomitym środkiem antyseptycznym i bakteriobójczym. Posiada właściwości przeciwbólowe, przeciwreumatyczne, antyseptyczne, przeciwskurczowe, antytoksyczne, przeciwwirusowe, bakteriobójcze, grzybobójcze, wiatropędne, żółciopędne, napotne, moczopędne, wykrztuśne, tonizujące, stymulujące. Jest to silny w działaniu olejek, może podrażniać skórę i błony śluzowe, dlatego trzeba go stosować ostrożnie. 


Przeciwskazania: nie stosować w dłuższym okresie czasu. Nie stosować nierozcieńczony. Może podrażniać skórę i błony śluzowe. Przeciwskazany dla kobiet w ciąży i dzieci.

Bezpieczeństwo stosowania: Materiały na stronie służą do celów informacyjnych i nie mają na celu zastąpić diagnozy i leczenia przez wykwalifikowanego lekarza. Żadna z treści nie może być kopiowana, przesyłana, publikowana lub rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie, bez pisemnej zgody. 

 

3 Items

Specific References

chat Comments (0)
No customer reviews for the moment.

OREGANO, 5 ML BIO, ORIGANUM...

zł40.00