OLEJEK ZITRUSGARTEN - NA DOBRY NASTRÓJ, 10 ML BIO, TAOASIS
zoom_out_map

Olejek eteryczny - kompozycja zapachowa Cytrusowy ogród, naturalny

44,00 zł
Brutto
Ostatnie sztuki w magazynie

Odświeżająco orzeźwiający zapach stworzony w 100% z naturalnych olejków eterycznych z cytryny, grejpfruta i pomarańczy. To najbardziej cytrusowy olejek wśród olejków eterycznych, z ogromną dawką pozytywnej energii. 

Ilość
0

Składniki (INCI):

Perfumy, Limonen, Linalool, Citral, Citronellol, Farnesol, Geraniol.

Uwaga do INCI:

Olejki eteryczne składają się z dużej liczby pojedynczych składników. Substancje takie jak limonen i linalol są całkowicie naturalnymi składnikami olejku eterycznego, nie są dodawane. Są one jednak jednym z 26 alergizujących zapachów, które należy zadeklarować i dlatego należy je zgłaszać osobno, ponieważ niektórzy ludzie są uczuleni na poszczególne składniki. INCI opisuje kompozycję różnych olejków eterycznych jako perfumy, jeśli chcemy zachować dokładny skład jako tajemnicę zapachu. Wszystkie nasze produkty są wolne od substancji syntetycznych!

Stosowanie:

Do specjalnej aromatycznej pielęgnacji skóry używaj tylko rozcieńczonego, np. 8-10 kropli w 50 ml olejku migdałowego do aromatycznego masażu.

Instrukcje dotyczące przechowywania:

Nie używaj nierozcieńczonych olejków eterycznych. Trzymać z dala od dzieci. Przechowywać z dala od oczu i błon śluzowych. Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu, w miejscu chronionym przed światłem.

Pojemność:

5ml

2 Przedmioty

Opis

Zastosowanie
NA KONCENTRACJE
NA UKOJENIE NERWÓW
Rodzaj
MIESZANKI

Specyficzne kody

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Olejek eteryczny -...

44,00 zł