ZESTAW MASTERSCENT (DUFTE SCHULE) 5 ML, BIO TAOASIS - 1
zoom_out_map

Olejek eteryczny Koncentracja i kamień ceramiczny, Zestaw, Naturalny

50,00 zł
Brutto
Ostatnie sztuki w magazynie

Zestaw składa się z olejku eterycznego Masterscent i kamienia zapachowego. Masterscent zapewnia koncentrację i siłę dzięki cytrynie, pomarańczy i lawendzie, które są w 100% naturalnymi olejkami eterycznymi. Sprawdzony zapach pomaga w koncentracji i nauce. Łatwiejsza nauka może być tak prosta. 

Ilość
0

Składniki (INCI):

Perfumy, Limonen, Alkohol, Linalool, Citral, Citronellol, Kumaryna, Farnezol, Geraniol.

Uwaga do INCI:

Olejki eteryczne składają się z dużej liczby pojedynczych składników. Substancje takie jak limonen i linalol są całkowicie naturalnymi składnikami olejku eterycznego, nie są dodawane. Są one jednak jednym z 26 alergizujących zapachów, które należy zadeklarować i dlatego należy je zgłaszać osobno, ponieważ niektórzy ludzie są uczuleni na poszczególne składniki. INCI opisuje kompozycję różnych olejków eterycznych jako perfumy, jeśli chcemy zachować dokładny skład jako tajemnicę zapachu. Wszystkie nasze produkty są wolne od substancji syntetycznych!

Stosowanie:

Nałóż kilka kropel olejku na kamień zapachowy, a zapach sam się rozprzestrzeni.

Instrukcje dotyczące przechowywania:

Nie używaj nierozcieńczonych olejków eterycznych. Trzymać z dala od dzieci. Przechowywać z dala od oczu i błon śluzowych. Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu, w miejscu chronionym przed światłem.

Pojemność:

5ml

1 Przedmiot

Opis

Zastosowanie
NA KONCENTRACJE
NA UKOJENIE NERWÓW
Rodzaj
MIESZANKI

Specyficzne kody

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Olejek eteryczny...

50,00 zł