WSZYSTKO KOCHM (ALLES LIEBE) 5 ML, BIO TAOASIS - 1
zoom_out_map

Olejek eteryczny - kompozycja zapachowa Zapach miłości, naturalny

36,00 zł
Brutto
Ostatnie sztuki w magazynie

Kwiecisty i słodki zapach na bazie geranium, róży, wanilii i ylang ylang. Olejek działa jak afrodyzjak. Olejek waniliowy pachnie słodko i ciepło. Róża to symbol miłości, posiada nieziemski zapach, który rozluźnia i uwalnia pragnienia kobiet, koi zmysły, odpręża.

Ilość
0

Składniki (INCI):

Perfumy, Limonene, Alkohol, Linalool, Alkohol Benzylowy, Benzoesan benzylu, Cynamonian benzylu, Salicylan benzylu, Citral, Citronellol, Eugenol, Farnesol, Geraniol, Izoeugenol.

Uwaga do INCI:

Olejki eteryczne składają się z dużej liczby pojedynczych składników. Substancje takie jak limonen i linalol są całkowicie naturalnymi składnikami olejku eterycznego, nie są dodawane. Są one jednak jednym z 26 alergizujących zapachów, które należy zadeklarować i dlatego należy je zgłaszać osobno, ponieważ niektórzy ludzie są uczuleni na poszczególne składniki. INCI opisuje kompozycję różnych olejków eterycznych jako perfumy, jeśli chcemy zachować dokładny skład jako tajemnicę zapachu. Wszystkie nasze produkty są wolne od substancji syntetycznych!

Stosowanie:

Do specjalnej aromatycznej pielęgnacji skóry używaj tylko rozcieńczonego, np. 8-10 kropli w 50 ml olejku migdałowego do aromatycznego masażu.

Instrukcje dotyczące przechowywania:

Nie używaj nierozcieńczonych olejków eterycznych. Trzymać z dala od dzieci. Przechowywać z dala od oczu i błon śluzowych. Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu, w miejscu chronionym przed światłem.

Pojemność: 

5ml

1 Przedmiot

Opis

Zastosowanie
NA UKOJENIE NERWÓW
Rodzaj
MIESZANKI

Specyficzne kody

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Olejek eteryczny -...

36,00 zł