DUFTE LAUNE - ZAPACH NASTROJU TAOASIS, 5 ML BIO - 1
zoom_out_map

Olejek eteryczny - kompozycja zapachowa Dobry nastój, naturalny

43,00 zł
Brutto

Orzeźwiająco pobudzający zapach zawsze wprawia w dobry nastrój dzięki naturalnym w  100% olejkom eterycznym, takim jak cytryna, grejpfrut i limonka. Ten naturalny zapach zamienia salon w wesołą oazę zapachów.

Ilość
0

Składniki (INCI):

Perfumy, Limonen, Alkohol, Benzoesan Benzylowy, Cynamal, Alkohol Cynamylowy, Citral, Citronellol, Eugenol, Farnezol, Geraniol, Linalool.

Uwaga do INCI:

Olejki eteryczne składają się z dużej liczby pojedynczych składników. Substancje takie jak limonen i linalol są całkowicie naturalnymi składnikami olejku eterycznego, nie są dodawane. Są one jednak jednym z 26 alergizujących zapachów, które należy zadeklarować i dlatego należy je zgłaszać osobno, ponieważ niektórzy ludzie są uczuleni na poszczególne składniki. INCI opisuje kompozycję różnych olejków eterycznych jako perfumy, jeśli chcemy zachować dokładny skład jako tajemnicę zapachu. Wszystkie nasze produkty są wolne od substancji syntetycznych!

Stosowanie:

Do specjalnej aromatycznej pielęgnacji skóry używaj tylko rozcieńczonego, np. 8-10 kropli w 50 ml olejku migdałowego do aromatycznego masażu.

Instrukcje dotyczące przechowywania:

Nie używaj nierozcieńczonych olejków eterycznych. Trzymać z dala od dzieci. Przechowywać z dala od oczu i błon śluzowych. Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu, w miejscu chronionym przed światłem.

Pojemność:

5ml

3 Przedmioty

Opis

Zastosowanie
NA KONCENTRACJE
NA SPOKOJNY SEN
Rodzaj
MIESZANKI

Specyficzne kody

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Olejek eteryczny -...

43,00 zł