ROLL - ON Jest 4 produktów.

 • Mieszanka olejków, która została opracowana, w celu uspokojenia uczucia drażliwości, złości i zniwelowania stresu. Piękny aromat zawierający bergamotkę, lawendę, pomarańczę i wetywerię. Zmniejszy lęk, depresję i przyniesie poczucie spokoju.

  55,00 zł
  W magazynie
 • Niezależnie od tego, czy potrzebujesz więcej skupienia, pewności siebie aby sfinalizować nieukończony projekt, czy po prostu chcesz skupić się na własnej "mentalności" po długim dniu. Popraw swoją koncentrację za pomocą balansującej i uspokajającej mieszanki olejków.

  55,00 zł
  W magazynie
 • Mieszanka SLEEP-ON została opracowana, aby pomóc w zmniejszyć stres oraz sprowadzić spokojny sen. Ma rozkoszny aromat lawendy, ylang ylang i słodkiej pomarańczy. Jest to skuteczny sposób wykorzystania mocy aromaterapii, aby zmniejszyć napięcie i poprawić jakość snu.

  55,00 zł
  W magazynie
 • Mieszanka olejków eterycznych, która budzi zaufanie i radość! Jeden z bestsellerów ! Ta mieszanka zawiera olejek eteryczny z melisy, który jest wyjątkowy, rzadki i dobrze znany z właściwości uziemienia i dodawania energii.

  55,00 zł
  Oczekiwanie na dostawę
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów